Turnieje, zawody...

29 kwietnia w godz. 9.00 - 12.30  na terenie boiska Grójeckiego Ośrodka Sportu ”Mazowsze” odbył się turniej piłki nożnej. Szkoły podstawowe z miasta i gminy Grójec grały o puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Grójcu.

W zawodach wystartowało sześćdziesięciu młodych piłkarzy z 5 zespołów. Rozgrywki rozpoczęły się od dolosowania ekip do dwóch rozstawionych drużyn największych szkół miejskich. W ten sposób do grupy A i ekipy PSP Nr1 Grójec dołączyła PSP Częstoniew. Natomiast w grupie B obok PSP nr2 Grójec znalazły się jeszcze PSP Lesznowola i PSP Częstoniew. Pierwsze mecze to zwycięstwo PSP Nr1 Grójec nad PSP Częstoniew. Grupa B rozpoczęła od remisu 2 : 2 w meczu PSP nr2 Grójec i PSP Nr3 Grójec. Kolejne gry w tej grupie to coraz bardziej interesujące widowiska. Dość powiedzieć, że rozgrywki grupowe zakończyły się niespodzianką. Rozstawiona ekipa PSP Nr2 Grójec tym razem nie awansowała do kolejnych gier. W półfinałach PSP Nr1 pokonała PSP Lesznowola, PSP Częstoniew nieznacznie, bo 1 : 2 uległ PSP Nr 3 Grójec. Mecz o trzecie miejsce pomiędzy PSP Częstoniew i PSP Lesznowola zakończył się zwycięstwem PSP Lesznowola. W pełnym emocji meczu finałowym PSP Nr1 pokonała PSP Nr3 Grójec 4 : 1.

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy oraz nagrody rzeczowe, w postaci piłek, ufundowanych przez Przewodniczącego Rady Miejskiej. Organizator przewidział także nagrody indywidualne dla najlepszego strzelca i bramkarza turnieju. Najlepszym strzelcem został Nikodem Hamulczuk reprezentujący drużynę PSP Nr1, natomiast najlepszym bramkarzem wybrano Michała Kulpa, także z PSP Nr1 Grójec. Wyżej wymienieni zawodnicy otrzymali statuetki. Nagrody wręczyli Przewodniczący Rady Miejskiej Adam Siennicki oraz dyrektor GOS Mazowsze Jerzy Bińkiewicz. Zawody prowadzili sędziowie z Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne imprezy.

DOIS GOS

gos pn 1d

gos pn 2d

gos pn 3d

gos pn 4d

gos pn 5d