Turnieje, zawody...

mazowsze podbija radom m

Mazowsze Grójec podbija Radom

Kolejny dobry występ całej drużyny na turnieju Orlik Cup Radom rozegranym w dniu 29 listopada. Drużyna Mazowsza Grójec rocznik 2005 wygrywa turniej w Radomiu.

 

W fazie grupowej Mazowsze wygrało wszystkie mecze tracąc tylko 2 gole. W półfinale chłopcy z Grójca po walce zasłużenie wygrali z drużyną ze Skarżyska Kamiennej. W finale pierwsza połowę obie drużyny zagrały zachowawczo ale z dużą zaciętością. W drugiej połowie narybek Mazowsza rozegrali kilka składnych akcji i strzelili 3 gole drużynie Radomiaka Radom i wygrali cały turniej. Zadowoleni i zmęczeni wrócili do Grójca z pucharem i złotymi medalami.

mazowsze podbija radom1 d

mazowsze podbija radom2 d

Zawodnicy Mazowsza którzy trenują na małej sali gimnastycznej przy PSP nr 1 byli w tym dniu od swoich rówieśników z większych miast. Zdobyli nowe doświadczenia i potwierdzili , że stanowią zgrany zespół. Na sukces w meczach oraz wyróżnienie nagrodą indywidualną króla strzelców dla Wiktora Kacprzaka pracowała cała drużyna. Decydujące bramki zdobył tez Janek Kozłowski - powiedział trener Mazowsza Konrad Główka. Mazowsze po raz kolejny wygrywa turniej w Radomiu teraz może czas na weryfikację swoich umiejętności z drużynami z Warszawy. W najbliższą sobotę zespół z Grójca rozegra swoje mecze na turnieju piłki halowej w Lipiu.
Skład drużyny Mazowsze 2005rocznik: Jan Kozłowski, Wiktor Kacprzak, Aleksander Dulemba, Wojtek wyleźiński, Kacper Skarżyński, Maciej Zieja, Aleksander Otulak, Jakub Łukasiak, Filip Górecki, Jakub Hawrus, Karol Sztubiński, Filip Górecki, trener kondrad Głowka.

(sd)

Wyniki meczów
Grupa B
Orlik I - Legion Radom 1-2
Mazowsze Grójec 2-0 MSPN Radomiak II
Ruch Ryki - Legion Radom 1-3
Mazowsze Grójec 4-1 Orlik I
Radomiak II - Ruch 2-0 Grygier , Pyrka
Mazowsze Mazowsze 4-1 Legion
Orlik I - Radomiak II 2-1 Witkowski
Mazowsze Grójec 2-0 Ruch Ryki
Legion Radomiak II 1-1 Barszcz
Orlik I - Ruch 3-1
PÓŁFINAŁY
MSPN Radomiak - Legion Radom 5-0
Mazowsze Grójec 2: 1 PAS Skarżysko Kamienna
FINAŁ
Mazowsze Grójec 3-0 MSPN Radomiak