Turnieje, zawody...

gos turniej siatkarski m

3 siatkarskie - OPEN rozstrzygnięte, młodzież gra dalej

29 listopada halę Spartakus wzięli we władanie siatkarze. Od wczesnych godzin rannych rozgrywali turniej trójek siatkarskich. Na początek do walki ruszyli gimnazjaliści.

Frekwencja w tej kategorii wiekowej była tak duża, że druga, finałowa tura rozegrana zostanie w połowie grudnia. O jedenastej zaś w szranki stanęły ekipy kategorii open. Zawody rozpoczęły się od walki w dwóch grupach, na dwóch boiskach. Grupa A to zespoły: Szukam sponsora, Marceli Team I , Gramy na 4 oraz Marceli Team II. Grupa B to: Admin, Kasztaniarze, Lorki oraz Rudy. Wszystkie ekipy reprezentowały wyrównany poziom i  do końca nie można było wskazać faworyta. Szczególnie ciekawa była rywalizacja sportowa grupy A. Kolorytem gry i nazw bardziej widoczna była grupa B. Po rozegraniu całości gier grupowych, do dalszej fazy turnieju awansowały drużyny: Gramy na 4 i Marceli Team I z grupy A oraz Admin i Rudy z grupy B. Kolejne gry wyłoniły pary mające grać o medale. W meczu o miejsce trzecie Admin pokonali ekipę Rudy w dwóch setach. Pojedynek o pierwsze miejsce zakończył się także stosunkiem 2:0. Drużyna Gramy na 4 pokonała w finale Marceli Team I. 

gos turniej siatkarski1 d

Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, medale i dyplomy. Pierwsza dodatkowo nagrodzona została piłką ufundowaną przez organizatora zawodów. Wybrano także najlepszego zawodnika turnieju, którym został Adam Kopyt. Zapraszamy na kolejne zawody siatkarskie i inne organizowane przez GOS Mazowsze.