Turnieje, zawody...

marceli o puchar burmistrza m

Otwarte Mistrzostwa Grójca w Nunchaku Sportowym o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Grójec oraz Turniej Walki Mieczem Piankowym o Puchar Dyrektora GOS Mazowsze

18.10.2014r.w hali Spartakus w Grójcu Mazowieckie Stowarzyszenie Karate i Grójecka Szkoła Sportów Walki MARCELI TEAM zorganizowały Otwarte Mistrzostwa Grójca w Nunchaku Sportowym o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta p.Jacka Stolarskiego i Turniej Walki Mieczem Piankowym o Puchar Dyrektora Grójeckiego Ośrodka Sportu Mazowsze p.Jerzego Bińkiewicza.

 

W  zawodach udział wzięło 54 zawodników którzy rywalizowali w trzech konkurencjach, a każda podzielona była na pięć kat.wiekowych. Karatecy z Gminy Grójec wywalczyli 18 pucharów i 9 medali a byli to:w kat.kl.I i "0" S.Niczewski-2 puch.i medal.M.Biedrzycki-2 puch.i med.I.Brzeziński-puch.i med.W kat.kl.II i III H.Brzeziński-2 puch.J.Rzepka-puch.i med.M.Komorowski-med.W kat.kl.IV-V po jednym pucharze zdobyli:J.Czernicki,M.Bińkowski.W kat.kl.VI i I Gim.K.Kojder 2 puch.M.Antoszewski-puch.i med.Sz.Wasążnik-puch.i med.W kat.kl.II Gim.i Starszych-E.Cieślak-2 puch i med.i D.Frydrykiewicz-2 puch.i med.

marceli o puchar burmistrza1 d

marceli o puchar burmistrza2 d

marceli o puchar burmistrza3 d

marceli o puchar burmistrza4 d

Tytuł Najlepszego Zawodnika zdobył Sebastian Niczewski,wywalczył trzy pierwsze miejsca (dwa puchary i medal), uczeń kl.I P.S.P.w Jasieńcu-na codzień ćwiczący w M.S.K.MARCELI TEAM w Grójcu. Puchary i medale wręczali Burmistrz Gminy i Miasta Grójec p.Jacek Stolarski i Dyrektor Grójeckiego Ośrodka Sportu Mazowsze p.Jerzy Bińkiewicz. Nagrodę rzeczową w postaci markowej klasy słuchawek bezprzewodowych Najlepszemu Zawodnikowi Mistrzostw wręczył Komendant Straży Miejskiej w Grójcu p.Sławomir Majewski. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali słodycze i napoje oraz pamiątkowe medale.

marceli o puchar burmistrza5 d

marceli o puchar burmistrza6 d

marceli o puchar burmistrza7 d

marceli o puchar burmistrza8 d

W dniu rozgrywania Mistrzostw 32 rocznicę uprawiania Sztuk Walki obchodził będący ze swoimi uczniami w Grójcu Shihan Andrzej Nowaczuk 5 DAN z Siemiatycz.Otrzymał z rąk Prezesa Mazowieckiego Stowarzyszenia Karate Marcelego Bińkowskiego pamiątkową statuetkę z wyrazami szacunku oraz dalszej drogi Budo w swoim życiu. Nad przebiegiem rywalizacji Otwartych Mistrzostw Grójca czuwali doświadczeni sędziowie. Sędzią głównym zawodów był Sensei Adam Sobczyk,trener sportów walki,nauczyciel wychowania fizycznego oraz wielokrotny medalista zawodów europejskich i krajowych. Arbitrami pomocniczymi byli Sempai Grzegorz Kossowski i Sensei Konrad Wożniak,obaj Sztuki i Sporty Walki ćwiczą od kilkunastu lat. Koordynatorem i sędzią Walk na Miecze był Shihan Marceli Bińkowski 5 DAN współorganizator zawodów. Stowarzyszenie Sportowe M.S.K. MARCELI TEAM dziękuje wszystkim którzy przyczynili się i pomagali w zorganizowaniu Mistrzostw.

Ze sportowym pozdrowieniem
MARCELI TEAM