Turnieje, zawody...

mks turniej skj m

Puchary dla koszykarzy MKS Grójec

Jak co roku w ramach  „Święta Kwitnących Jabłoni”  MKS Grójec wraz z GOS Mazowsze zorganizowali turnieje koszykarskie.
W dniu 17 maja na hali Spartakus w Grójcu rywalizowali chłopcy z rocznika 2001, a 18 maja na parkiet wyszli chłopcy z rocznika 2003/2004.

W zawodach wzięło udział sześć zespołów: Piotrówka Radom (2001 i 2003), AZS PWSZ Skierniewice (2001 i 2003), Polonia Warszawa (2001) i Legion Legionowo (2003).
W sobotę podopieczni  trenera Jacka Siedleckiego okazali się mało gościnni i wygrywając we wszystkich meczach odnieśli zwycięstwo w całym turnieju.
 W niedzielę młodsi koledzy nie chcieli być gorsi i pod kierunkiem trenera Mirosława Andrychowicza z kompletem zwycięstw odnieśli turniejowe zwycięstwo.
W decydującym   pojedynku  pokonali zespół ze Skierniewic.

mks turniej skj1 d

mks turniej skj2 d

Wyniki:
Rocznik 2001:
MKS Grójec – Piotrówka Radom 51-39
AZS PWSZ Skierniewice – Polonia Warszawa 43-61
MKS Grójec – AZS PWSZ Skierniewice 62-48
Polonia Warszawa – Piotrówka Radom 42-26
Piotrówka Radom – AZS PWSZ Skierniewice 60-39
MKS Grójec – Polonia Warszawa 49-41
Najlepszy zawodnik turnieju: Frączak Apolinary - MKS Grójec
1. MKS Grójec
2. Polonia Warszawa
3. Piotrówka Radom
4. AZS PWSZ Skierniewice
Skład zespołu: Frączak Poldek, Jóźwiak Karol, Piecyk Miłosz, Grochowski Dawid, Dąbrowski Jakub, Żak Jakub, Krzyżnowski Bartek, Sypulski Sebastian, Zaręba Dominik, Marsjanek Kamil, Melasa Franek, Trzaska Bartek, Kołacz Jakub.

mks turniej skj3 d

Rocznik 2003/2004
MKS Grójec – Piotrówka Radom 42-21
AZS PWSZ Skierniewice – Legion Legionowo 36-29
MKS Grójec – Legion Legionowo 55-23
AZS PWSZ Skierniewice – Piotrówka Radom 44-24
Piotrówka Radom – Legion Legionowo 43-26
MKS Grójec – AZS PWSZ Skierniewice 40-23
Najlepszy zawodnik turnieju: Poradzki Kacper - MKS Grójec
1. MKS Grójec
2. AZS PWSZ Skierniewice
3. Piotrówka Radom
4. Legion Legionowo
Skład zespołu: Poradzki Kacper, Pietrusiński Dawid, Ciążkowski Michał, Kozłowski Bartek, Stępień Bartek, Przybytniak Franek, Kłosowski Konrad(wszyscy rocz. 2003), Orzechowski Dawid, Pakuła Jakub, Wyrzykowski Wojtek, Niemiec Artur, Pachocki Wiktor, Przybytniak Rysio (wszyscy rocz.2004), Kozłowski Jasiek (2005) i Juraszewski Antek (2006).

Dariusz Fijałkowski