Example of Section Blog layout (FAQ section)

Pożegnanie Pani Sekretarz

pani_ania1_m26 marca 2009 roku odbyło się uroczyste pożegnanie Pani Anny Sołtysiak.  Sekretarz Gminy i Miasta Grójec przeszła na wcześniejszą emeryturę. Pani Ania przepracowała w urzędzie 26 lat. W tym okresie zajmowała stanowiska radcy ds. kolegium, kierownika wydziału społeczno-administracyjnego oraz Sekretarza Gminy.

Swoją zawodową karierę rozpoczęła w 1983 roku. Jedynie dzięki wytrwałości i ciężkiej pracy doszła do celu.
Podczas uroczystości pożegnalnej na ręce Pani Ani, Burmistrz Gminy i Miasta Grójec, Jacek Stolarski złożył podziękowania  w imieniu swoim jak i całego Urzędu, łącznie z jednostkami podległymi. Każdy z pracowników osobiście składał najserdeczniejsze życzenia. Nie zabrakło łez i ciepłych słów pod adresem Pani Sekretarz. 
Pani Ania zawsze pozostanie w sercach wielu osób. Zawsze była podporą dla wszystkich pracowników. Służyła im pomocą i radą. W swojej pracy była profesjonalistką.  Niewielu jest ludzi na świecie, którzy są tak oddani pracy jak Pani Ania.  Wyraz tego oddają słowa Burmistrza Jacka Stolarskiego cyt: „Jest ona przykładem wzorowego pracownika samorządowego godnego naśladowania”.
Za te wszystkie lata pracy serdecznie Pani Aniu dziękujemy i życzymy spokojnej emerytury w gronie najbliższych.

Karol Biedrzycki

pani_ania2_mpani_ania4_mpani_ania5_m

pani_ania3_m