ZAPO

Zespół Administracyjny Placówek Oświatowych
Gminy Grójec

ul. Laskowa 8
05-600 Grójec
tel./fax. (48) 664 21 67
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tadeusz Naduk – dyrektor Zespołu - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Renata Pachocka – główna księgowa - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Agnieszka Stolarska – specjalista do spraw administracji – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bożena Chojecka – starszy specjalista do spraw księgowych
Alicja Frankowska - starszy specjalista do spraw płacowych
Bożena Kłoczewiak – specjalista do spraw płacowych – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Małgorzata Szczapaniak – specjalista do spraw księgowych

Zespół Administracyjny Placówek Oświatowych Gminy Grójec wykonuje obowiązki głównego księgowego, organizatora spraw administracyjno-gospodarczych oraz planisty i statystyka zakładowego stosunku do gimnazjum 6 szkół podstawowych, 2 przedszkoli, 5 świetlic szkolnych z wyżywieniem, 6 oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych. Do zadań zespołu należy także organizacja dowozu dzieci do szkół, remonty w placówkach oświatowych.