23 lutego na hali sportowej SPARTAKUS w Grójcu odbyło się uroczyste wręczenie strojów sportowych dziewczętom i chłopcom z sekcji pływackiej Uczniowskiego Klubu Sportowego "ORION".

Uroczystość uświetnił swą obecnością Wiceburmistrz Gminy i Miasta Grójec, Pan Karol Biedrzycki.
 
Licznie przybyli rodzice mieli okazję przyjrzeć się, jak wyglądają zajęcia prowadzone przez klubowych instruktorów Igę Czernicką, Joannę Czernicką i Pawła Zegarskiego.

Wszyscy obecni na hali byli również świadkami świetnej oprawy, jaką zapewnili klubowicze spontanicznie wiwatując i oklaskując, kolejno wywoływanych do wręczenia strojów, koleżanki i kolegów.

Na koniec tego krótkiego ale sympatycznego spotkania przedstawiciele klubu wręczyli Panu Karolowi Biedrzyckiemu dyplom z podziękowaniami za dotychczasowe wsparcie, jakie UKS "ORION" otrzymał od władz Grójca.

Nowe, oddychające stroje idealnie nadają się do uprawiania sportu, a przy tym interesująco się prezentują dzięki asymetrycznie podzielonemu dekoltowi. Na koszulkach w kolorze czerwonym, oprócz loga UKS "ORION" i nazwy naszego miasta, został wyróżniony również Grójecki  Ośrodek Sportu "MAZOWSZE", bez pomocy którego, uczestnictwo młodzieży w zajęciach byłoby praktycznie niemożliwe. Spodenki w kolorze czarnym przyozdobiono klubowym logiem. Stroje zakupiono ze środków własnych klubu pochodzących ze składek członkowskich.

Uczniowski Klub Sportowy "ORION" zaprasza wszystkich chętnych chcących i potrafiących pływać na swoje zajęcia odbywające się na grójeckiej pływalni WODNIK.

Aktualności z klubowego życia i nie tylko można śledzić na profilu facebookowym UKS "ORION": https://www.facebook.com/uks.orion  

ZAPRASZAMY!

UKS ORION stroje 2 d

 

 

 

                                                                                           

 

          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UKS ORION stroje 3 d

UKS ORION stroje 4 d

UKS ORION stroje 5 d

UKS ORION stroje 7 d