Zapraszamy do udziału w drugiej edycji Plebiscytu na sportowca i trenera Grójca. Patronat nad plebiscytem objął burmistrz Grójca Jacek Stolarski. Od dzisiaj do końca roku czekamy na zgłoszeń kandydatur. Od początku nowego roku Internauci – mieszkańcy Grójca – wybiorą najpopularniejszego zawodnika i szkoleniowca.  

Organizatorem plebiscytu jest portal Grojec24.net, a jego celem jest wyłonienie najpopularniejszego według mieszkańców Grójca sportowca oraz trenera reprezentującego naszą gminę w mijającym 2014 roku.

W tym roku po raz pierwszy nominowani będą rywalizować o statuetki ufundowane przez Burmistrza Gminy i Miasta Grójec Pana Jacka Stolarskiego. Uroczyste wręczenie statuetek dla laureatów nastąpi na najbliższym posiedzeniu Rady Miejskiej po zakończeniu Plebiscytu.  

Podobnie, jak przed rokiem plebiscyt zostanie podzielony na trzy etapy. W pierwszym z nich zbierane będą zgłoszenia sportowców i trenerów do plebiscytu. W drugim, uruchomiony zostanie specjalny formularz na łamach portalu Grojec24.net, w którym znajdą się wszyscy zgłoszeni kandydaci. Formularz ten zostanie zabezpieczony przed wielokrotnym głosowaniem z jednego komputera. Trzej zgłoszeni kandydaci na najpopularniejszego sportowca roku i trzej kandydaci na trenera roku, którzy otrzymają największą liczbę głosów przejdą do trzeciego, ostatniego etapu. W nim, również za pomocą elektronicznego formularza, Internauci głosować będą na najpopularniejszego sportowca i trenera roku (do końca stycznia).

Kandydatów w ramach konsultacji przeprowadzonych przez redakcję zgłaszać mogą kluby i stowarzyszenia sportowe działające na terenie gminy Grójec. Kandydatów mogą także zgłaszać indywidualnie mieszkańcy gminy. Jak to zrobić? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie:

Zgłoszenia kandydatów drogą elektroniczną będziemy przyjmować do środy 31 grudnia 2014 roku do godziny 23:59. Listę nominowanych ogłosimy w piątek 2 stycznia 2014 roku. W poniedziałek 5 stycznia rozpocznie się głosowanie na zgłoszonych kandydatów za pomocą specjalnego formularza umieszczonego w naszym portalu. Głosowanie potrwa do niedzieli 18 stycznia. Trzeci, ostatni etap plebiscytu, do którego przejdą po trzej zgłoszeni z każdej kategorii kandydaci z największą liczbą głosów w drugim etapie, rozpocznie się w poniedziałek 19 stycznia i potrwa do końca miesiąca.

Oficjalne ogłoszenie wyników w poniedziałek 2 lutego na łamach Grojec24.net, oficjalnej strony internetowej Urzędu Miasta i Gminy w Grójcu oraz patrona medialnego plebiscytu „Życie Grójca”.


Plebiscyt odbywa się pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Grójec Pana Jacka Stolarskiego  

Terminarz Plebiscytu „Sportowiec i trener Grójca 2014”:

15-31 grudnia 2014 r.: przyjmowanie zgłoszeń kandydatów do plebiscytu od klubów, stowarzyszeń i mieszkańców

5-18 stycznia 2015 r.: głosowanie w pierwszym etapie na wszystkich zgłoszonych kandydatów

19-31 stycznia 2015 r.: głosowanie w drugim etapie na trzech kandydatów w każdej kategorii

2 lutego 2015 r.: ogłoszenie wyników