• slajd
  • slajd lot2
  • slajd3
  • slajd 4

Dołącz do zespołu projektowego przygotowującego Strategię Rozwoju Gminy Grójec!

herbSzanowni Mieszkańcy!
Gmina Grójec przygotowuje Strategię Rozwoju na lata 2021-2030. Dokument ten będzie określał kierunki rozwoju naszej gminy.
Serdecznie zapraszamy do udziału w zespołach tematycznych, które będą pracować nad projektem Strategii. Poprzez czynny udział w procesie tworzenia tego dokumenty, każdy kto przystąpi do zespołu projektowego, będzie miał możliwość kształtowania kierunku rozwoju regionu.
Harmonogram działań przewiduje powstanie projektu do końca roku 2020 i zakłada uczestnictwo w spotkaniach w godzinach popołudniowych. Udział w pracach ma charakter społeczny.


Zapraszamy do udziału w pracach zespołów przedstawicieli instytucji gminnych, organizacji pozarządowych, mediów, instytucji publicznych, radnych, przedsiębiorców, rolników, seniorów, osoby niepełnosprawne, młodzież oraz wszystkich chętnych mieszkańców i lokalnych liderów. Wszystkich tych, którym zależy na rozwoju Grójca.
Zgłoszenia prosimy wysyłać do końca sierpnia 2020 roku na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Można także zgłaszać się telefonicznie: 048 664 30 91 wew. 300.